• Бренд
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Країна виробник
  0
 • Лінія
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип засобу
  0
  0
  0
 • Тип шкіри
  0
  0
  0
 • Призначення
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об `єм
  0
  0
  0
  0
  0

СИРОВАТКИ, КОНЦЕНТРАТИ

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
V-ліфтинг сироватка Biodroga Recontouring Anti-Age Serum Цінний екстракт Вітекс Священного і биопептиди створюють біоактивні рестуктурірующій комплекс, основу для V-Lifting Effect в лінії косметики нового покоління BIDROGA PERFECT AGE FORMULA. Сироватка чудово підтягує і зміцнює структуру шкіри завд..
2535 грн.
Антивіковий Преміум Концентрат Biodroga Anti-Time Premium Concentrate з мульти-функціональних біологічно активним комплексом Biodroga Anti-Age Complex. Витализирующая стовбурові клітини шкіри, зменшує тонкі зморшки, покращує синтез колагену і зміцнює позаклітинний матрикс. Ідеальна формула зі стовбу..
1865 грн.
Концентрат антивіковий Білий Трюфель Biodroga Anti-Age White Truffle Concentrate Цей концентрат з екстрактом з дорогоцінного білого трюфеля і високоефективного омолоджуючого Пептидного комплекса Біодрога значно зменшує глибину зморшок і перешкоджає їх повторному утворенню. Matrixstimulator покращує ..
1050 грн.
Концентрат для чутливої шкіри Biodroga Sensitive De-Stress М'який концентрат із заспокійливим екстрактом мікроводоростей, збагачений золотом, екстрактом кореня Bak Mi заспокоює і забезпечує швидку регенерацію чутливої, стресовій і роздратованою шкірі. Почуття еатянутості і пркрасненія зменшуютьс..
860 грн.
Концентрат Енергія Винограду Biodroga Energy Luxurious Grape Beauty Essence Concentrate Концентрат з виноградного екстракту, радикальний акцептор Омег-CH-Aktivator-F, запатентований Біодрога anti-age енергетичний комплекс ефективно стимулюють і поживлюють втомлену шкіру роблячи її свіжою і молодою. ..
860 грн.
Концентрат зволожуючий Блакитна Орхідея Biodroga Moisture Blue Orchid Concentrate Цінний екстракт блакитних орхідей в поєднанні з високоефективним зволожуючим комплексом зволожує шкіру і захищає її від втрати вологи. Низькомолекулярна гіалуронова кислота зволожує шкіру аж до найглибших її шарів і за..
860 грн.
Концентрат зволожуючий Золота Ікра Biodroga Golden Caviar Concentrate ефективно зволожує і захищає вашу шкіру від втрати вологи. Покращує обмін речовин в шкірі і мікроциркуляцію. Дає нову енергію і зменшує наявні зморшки, перешкоджає утворенню нових. Допомагає запобігти передчасному старінню. Має ом..
1050 грн.
Ліфтинг патчі під очі моментальної дії Biodroga Instant Lift Eye Pads дають швидкий ефект і надають шкірі навколо очей сяючий і молодий вигляд. Комплекс висококонцентрованих діючих речовин, що включає екстракт морських водоростей і мінеральні елементи стимулює активність ензимів в шкірі і підсилює ї..
600 грн.
Омолоджуюча нічна крем-сироватка для сяйва шкіри Biodroga Radiance&Anti-Age Sleeping Cream Serum ця унікальна кремова сироватка спеціально розроблена для регенерації омолодження і відновлення вашої шкіри в нічний час. Препарат містить масло ши і кокосове масло, яке інтенсивно доглядає за шкірою ..
2170 грн.
Протизапальний олівець для проблемної шкіри Biodroga Anti-Blemish Stick for impure skin з мікро-сріблом допомагає швидко і ефективно зняти запалення на шкірі. Олівець Біодрога це Екстрена допомога для проблемної шкіри Anti-Blemish Stick for impure skin має дезінфікуючу, протизапальну і підсушують вл..
600 грн.
Акції
Ви дивилися